Meteen naar de inhoud

DE IJSVOGEL BOKAAL 2024

Hieronder vind je de deelnemerslijst van de IJsvogel Bokaal van 2024. We zijn trots op het aantal aanmeldingen, maar beseffen ons dat we ook een hoop schaats(t)ers moeten teleurstellen. Het aantal op de reservelijst is groter geworden dan het totaal aantal te plaatsen rijders. We zijn er van overtuigd dat we een mooie wedstrijddag tegemoet gaan en zullen voor volgend jaar een mooi plan maken om iedereen te kunnen laten deelnemen.
Toi toi toi als je er nu al bij zit!

De deelnemerslijst is op alfabetische volgorde, het wedstrijdschema zal door loting worden bepaald.

Het wedstrijdschema volgt zo spoedig mogelijk, mochten er onjuistheden in deze lijst zitten dan horen we dat graag uiterlijk 20 januari 2024. Dan kan het tijdschema op tijd worden klaargezet en doorgegeven.

DEELNEMERSLIJST DE IJSVOGEL BOKAAL 3 FEBRUARI 2024
IJSVOGELS 1 (CLUBWEDSTRIJD)
Naam
1Mandy Slijkhuis
2Imke van der Ploeg
3Naomi Antonisse
4Juno Stolk
IJSVOGELS 2 (CLUBWEDSTRIJD)
1Fiene Verhey
2Nola Arp
3Marley Bartos
4Diya Sitaldien
5Nika van der Ploeg
6Siebe Lodder
7Vinoux Meere
8Lia de Bruijn
IJSVOGELS 3 (CLUBWEDSTRIJD)
1Banou Moll
2Emelynn de Goede
3Luna Gryglik
4Noorin Bouchdeg
5Emma van der Linde
6Eva Wisselaar
STARTERS 1 DAMES
NaamClub
1Elin van RijnAMA
2Fleur AkkermansAMA
3Jarina Bouma LimaAMA
4Siqi LiAMA
5Sofia KlicicAMA
6Caprice LustigAYC
7Sonne BijlAYC
8Mila PechenizkaFAN
9Abigail LievesleyFSA
10Amy BloeminkKVH
11Milou PostKCG
12Lili Martel YamamotoKVR
13Faye van MierloTKV
14Jess HoutepenTKV
STARTERS 2A DAMES
NaamClub
1Azalea van der Westhuizen DiasAMA
2Dilvin BasyurtEKA
3Viola LiFAN
4Mila van der ZwaagKCG
5Laura van de GlindKSV
6Lizz VerstraetenKVR
7Feline BoonzaierZKV
8Floor Lotte JansenZKV
STARTERS 2B DAMES
NaamClub
1Nina Beltran CuiAMA
2Megan WeenkEKI
3Scarlett ArmorFSA
4Suze BesselingDDD
5Lieselot BoutkanZKV
6Farhana HandiziZKV
7Chloé LemmertZKV
8Lisa RoosZKV
STARTERS 2C DAMES
NaamClub
1Steffie BoschAMA
2Carolina GiacomelliAMA
3Chayenne AdamsAYC
4Sofie GroosZKV
5Amber OudtZKV
6Linde van RenssenZKV
7Julie RoegiersZKV
PUPILLEN 1A DAMES
NaamClub
1Vega CamareroAMA
2Nojen EliasAMA
3Emilia HinrichsAMA
4Celestine HuangAMA
5Mila UsenkoFSA
6Tamara AlexandrovaHYH
7Emily Sophie KlaassenKVR
8Bibi PinaZKV
PUPILLEN 1B DAMES
NaamClub
1Evi VreeswijkAMA
2Victoria de GrootDDD
3Femke HeijmanDDD
4Jazlyn SewambarDDD
5Camilla HerremansKVR
6Miku Martel YamamotoKVR
7Sofia Bellatrix CazacuHYH
8Claire van RoosmalenZKV
PUPILLEN 1C DAMES
NaamClub
1Melody AskarianAMA
2Nelida LievesleyFSA
3Sarah ConroyKVR
4Gabriela CormierKVR
5Emma RuebKVR
6Loraine SmitsZKV
7Tess VerweijZKV
8Saar WieberdinkZKV
PUPILLEN 1 HEREN
NaamClub
1Stepan AlexandrovHYH
2Yannick GaljaardZKV
PUPILLEN 2 DAMES
NaamClub
1Ana DavidAMA
2Anna GijzenAYC
3Pelle Saray HirschEKA
4Anna MoerlandFAN
5Solenza SubileauFSA
6Miyu SatoIFS
7Nicole DetkinHYH
8Marianna FerrariHYH
9Gwennhael RicaudHYH
10Charlotte EnsingKCG
11Quincy PoellKVR
12Stella RozeboomKVR
13Novi BronsgeestZKV
ASPIRANTEN 1AA DAMES
NaamClub
1Jane GrashuisAMA
2Elin van SeggelenAMA
3Dide FerwerdaEKA
4Phoebe KaingFSA
5Elza MolenkampHYH
6Elvira FischerKVR
7Féline MiddeldorpZKV
8Eline VeldmanZKV
ASPIRANTEN 1AB DAMES
NaamClub
1Binthe den BoerAMA
2Levi ZeegersAYC
3Fine RoyaardsEKA
4Jazz de VriesEKA
5Veerle BeenenEKI
6Mercedes van der WulpKCG
7Jill VerstraetenKVR
8Tara SchellekensTKV
ASPIRANTEN 1AC DAMES
NaamClub
1Dara LuteijnAYC
2Noa SchuitAYC
3Amal MouslihFSA
4Nina den BakkerKVH
5Britt IetswaardKVR
6Tess WijtenTKV
7Nada GaberZKV
8Yentle SchoutenZKV
ASPIRANTEN 1B DAMES
NaamClub
1Bianca WoutersenAMA
2Sterre van EttenAYC
3Audrey NgathamDDD
4Eva VahlDNY
5Anna CunyZKV
6Katja Landman ZKV
7Chiara van der MeerZKV
ASPIRANTEN 1B HEREN
NaamClub
1Zulhaj RizkiFSA
ASPIRANTEN 2A DAMES
NaamClub
1Nora KoenisAMA
2Yining LinAMA
3Francisca MijdamDDD
4Noor TimmerDDD
5Jasmijn SijmonsFSA
6Clarice PattynamaHYH
7Annamaria FilippidouHYH
8Alice FaveroKCG
9Myrthe SuurdKCG
10Roos MeirmansKSV
11Elise NathaliaKSV
12Fauve BrekhofKVH
13Djessy CeelieKVH
14Larissa herniKVH
15Jimin SongKVR
ASPIRANTEN 2B DAMES
NaamClub
1Yasmine ChoyAMA
2Rebecca JacodAMA
3Serena RamdassAMA
4Iris KerstenAYC
5Cynthia van HeijningenIFS
6Daria MedvedevaIFS
ASPIRANTEN 2B HEREN
NaamClub
1Jessey DanielsHYH
MINI DAMES
NaamClub
1Rosemary Gracia TurbakBKV
2Merthe JongsteBKV
3Frederique PijnenborgBKV
4Juna RietjensBKV
5Sofia MoerlandFAN
6Lada BorisovaIFS
MIDI DAMES
NaamClub
1Lola DerksBKV
2Olivia FlinkBKV
3Linde NieropBKV
4Miya PaulDDD
5Noëlle WijngaardsDNY
6Candice KeijZKV
MAXI 1 DAMES
NaamClub
1Veerle van de VenDDD
2Emily PhilippZKV
3Lotte WoutersenZKV
MAXI 2 DAMES
NaamClub
1Sacha van der BeekDDD
2Claudia VingerhoetsDDD
3Cansu JordanIFS
4Anastasia KreugerZKV
5Valerie KreugerZKV
BASIC NOVICE B DAMES
NaamClub
1Clara CamareroAMA
2Julia DavidAMA
3Lotte SevcikovaFAN
BASIC NOVICE B HEREN
NaamClub
1Sander den OudenZKV
ADVANCED NOVICE B DAMES
NaamClub
1Noa van BarenBKV
2Alex ter HofstedeZKV
JUNIOREN B DAMES
NaamClub
1Ceylin AydinAMA
2Arlena SuznjevicDDD
ADULT BRONZE DAMES
NaamClub
1Nadine den HertogZKV
2Alexandra StraubFAN
ADULT BRONZE HEREN
NaamClub
1Jeroen van de WaterlaatFAN
ADULT SILVER DAMES
NaamClub
1Dewi DonkelaarZKV

deelnemerslijst ijsvogelbokaal_OUD